Szkoła uwikłana w ideologię. Abp Przybylski dziękuje nauczycielom za „wierność obiektywnym wartościom”

4 godzin temu
Zdjęcie: Opoka


„Coraz częściej musicie dzieciom zastąpić ich rodziny” – zauważa abp Andrzej Przybylski, dziękując nauczycielom za kończący się rok szkolny. Hierarcha zwraca uwagę na rosnące obciążenia pedagogów, presję zmian w edukacji i spory ideologiczne, podkreślając jednocześnie ich kluczową rolę w wychowaniu młodego pokolenia. „Jesteście ludźmi sumienia i poświęcenia” – pisze do nauczycieli.
Idź do oryginalnego materiału