Szef Pentagonu Austin: będziemy pogłębiać współpracę przemysłów zbrojeniowych z Polską
Zdjęcie: Opoka
Podpiszemy dziś umowę, która pogłębi współpracę naszych przemysłów zbrojeniowych – zapowiedział w piątek szef Pentagonu Lloyd Austin na początku spotkania z wicepremierem i szefem MON Mariuszem Błaszczakiem. Dodał też, iż bez Polski nie byłaby możliwe tak efektywna pomoc dla Ukrainy.

3 lat temu


![Patrzą przez okno i czekają. „Najbardziej boli, gdy nikt nie przychodzi” [REPORTAŻ]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/IMG_20260520_132149.jpg)













