„Święci żyją, są blisko Boga i blisko nas”. Relikwie bł. Lament i bł. ks. Stanka w Świątyni Opatrzności Bożej

2 tygodni temu
Zdjęcie: Opoka


„Świętość jest możliwa. Jest dla wszystkich z nas” – mówił przewodniczący KEP abp Tadeusz Wojda w homilii podczas uroczystej Mszy św. sprawowanej w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie podczas XIX Święta Dziękczynienia. Przypomniał życiorysy dwojga błogosławionych, których relikwie zostały dziś wprowadzone do Świątyni Opatrzności Bożej – bł. Bolesławy Lament oraz bł. ks. Józefa Stanka.
Idź do oryginalnego materiału