Św. Jan Paweł II zostawił nam przesłanie, abyśmy budowali i chronili naszą Ojczyznę
3 lat temu
Zdjęcie: Opoka
„Św. Jan Paweł II zostawił nam wyjątkowe przesłanie, abyśmy budowali i chronili to, co jest wspólnotą naszej ojczyzny, co jest i będzie jednością między nami, właśnie dzięki prawu Boga” – mówił biskup Marek Solarczyk.
Powiązane
Wyrok to nie koniec. Więźniowie zdobywają dyplomy na KUL
2 godzin temu
Bp Krzysztof Chudzio koadiutorem diecezji rzeszowskiej
2 godzin temu
Szukasz Kościoła idealnego? Rozczarujesz się [FELIETON]
2 godzin temu
Polecane
Hyperliquid zwolnił, ale zaraz odbije? Dwa ważne sygnały
2 godzin temu






![Szukasz Kościoła idealnego? Rozczarujesz się [FELIETON]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2025/09/dnk-photo-PdXqqLO6jtw-unsplash-e1758086660125.jpg)








