W poniedziałek na Kawęczyńskiej odbyło się spotkanie Zespołu ds. Duszpasterstwa Młodzieży, aby podsumować ostatnie wydarzenia, omówić bieżące działania oraz zaplanować kolejne inicjatywy dla młodych.
Rozmawialiśmy m.in. o wakacyjnych działaniach, o Duszpasterstwie Powołań oraz o nadchodzących wydarzeniach ogólnopolskich i międzynarodowych. Nie zabrakło także czasu w wymianę doświadczeń, wspólne wnioski i spojrzenie na dalszy rozwój duszpasterstwa młodzieżowego.
Szukaliśmy również sposobu na polepszenie komunikacji i współpracy pomiędzy placówkami i sektorami.
Rozmawialiśmy też o tym, jak istotny jest głos osób świeckich i Salezjanów Współpracowników, a przede wszystkim młodych w działaniach Inspektorii.
Dziękujemy wszystkim za obecność i troskę o młodych!

![Czy Kościół powinien zmienić nauczanie dotyczące antykoncepcji? [KOMENTARZ]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2020/12/thoughtful-man-woman-colleagues-hold-chins-being-concentrated-solving-problem-look-directly.jpg)















