Spotkanie dwóch bohaterów. Pilecki i Wyszyński w niezwykłej wystawie przed Świątynią Opatrzności Bożej
Zdjęcie: Opoka
Przed Świątynią Opatrzności Bożej stanęła wystawa „Pilecki-Wyszyński. Portret podwójny”, przygotowana przez Mt 5,14 | Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego oraz Muzeum Dom Rodziny Pileckich. Oficjalne otwarcie wystawy odbędzie się w piątek 12 września o godz. 13.00, w rocznicę uroczystości beatyfikacyjnych prymasa Stefana Wyszyńskiego. W uroczystości weźmie udział abp Adrian Galbas SAC, metropolita warszawski.

9 miesięcy temu



![Bilans ofiar śmiertelnych trzęsień ziemi w Wenezueli wzrósł do 1430 [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13068181.jpg)



![Pojechali turystycznie i ekologicznie. Za nami 12. Dolnośląski Rajd o Kropelce [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/12-Dolnoslaski-Rajd-o-Kropelce-2026.06.27a-1.jpg)







