W Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, dwie siostry: Ewelina oraz Katarzyna, złożyły profesję wieczystą, w Klasztorze pw. św. Teresy od Jezusa, w Przemyślu. Uroczystość rozpoczęła się, w Domu Prowincjalnym, gdzie w tamtejszej kaplicy, Rodzice sióstr udzielili im błogosławieństwa, na dalsze podążanie drogą powołania zakonnego. Następnie, podczas Mszy Świętej, o godzinie 11:30, w otoczeniu Rodziny, Kapłanów i Sióstr, s. Ewelina i s. Katarzyna, wypowiedziały swoje wieczyste TAK. Niech Maryja, ta która w pełni zaufała woli Bożej, będzie dla Sióstr Przewodniczką, w codziennym dokonywaniu wyborów, ponieważ, raz wybrawszy, codziennie wybierać muszę.
Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków, Amen.














![Bilans ofiar śmiertelnych trzęsień ziemi w Wenezueli wzrósł do 1430 [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13068181.jpg)






![Pojechali turystycznie i ekologicznie. Za nami 12. Dolnośląski Rajd o Kropelce [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/12-Dolnoslaski-Rajd-o-Kropelce-2026.06.27a-1.jpg)

