Skandaliczny wyrok NSA w sprawie „homomałżeństw”. Bogucki: najwyższym prawem jest Konstytucja RP
Zdjęcie: Opoka
„W Polsce najwyższym prawem jest Konstytucja RP, która bardzo jasno, konkretnie i bez żadnych wątpliwości stanowi w art. 18, iż małżeństwo jest związkiem kobiety i mężczyzny!” – napisał w mediach społecznościowych Zbigniew Bogucki, szef Kancelarii Prezydenta RP. PiS zapowiedział wniosek do TK ws. interpretacji art. 18 konstytucji mówiącym o małżeństwie.

3 miesięcy temu
![Reakcja zakonnic kibicujących Brazylii stała się wiralem [WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2025/08/pexels-enginakyurt-15483709.jpg)




(2).webp)








