Siostry piszą, aborterzy rezygnują. 22 tys. świątecznych kartek co roku
Zdjęcie: Opoka
„Wszystkie kartki są umieszczane na naszym ołtarzu przy Najświętszym Sakramencie. Modlimy się, aby nasz Pan je pobłogosławił i doprowadził do rąk tych, którzy ich potrzebują” – relacjonuje siostra Christina, biorąca udział w akcji pisania listów do pracowników zakładów aborcyjnych.

6 miesięcy temu

![Rekord ciepła pobity w Danii [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13067006.jpg)


![Mamy nowego biskupa. Ks. Przemysław Szulc przyjął święcenia biskupie w Pelplinie [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-26627055.jpg)



.webp)







