Siostra Gabriela przyjechała z Chicago do Ukrainy. „Codziennie cieszysz się, iż wstałeś”

3 tygodni temu
Zdjęcie: Opoka


Siostra Gabriela w Chicago śledziła z zapartym tchem rozwój wydarzeń relacjonowanych przez polskie media: „Poczułam bardzo mocno ten ból, który przeżywają Ukraińcy z powodu rosyjskiego terroru. Byłam też bardzo dumna z wielkiego zangażowania Polaków w pomoc Ukraińcom. Postanowiłam oddać im również moje dary i talenty”. W 2024 roku trafiła do Żytomierza.
Idź do oryginalnego materiału