Siostra Gabriela przyjechała z Chicago do Ukrainy. „Codziennie cieszysz się, iż wstałeś”
Zdjęcie: Opoka
Siostra Gabriela w Chicago śledziła z zapartym tchem rozwój wydarzeń relacjonowanych przez polskie media: „Poczułam bardzo mocno ten ból, który przeżywają Ukraińcy z powodu rosyjskiego terroru. Byłam też bardzo dumna z wielkiego zangażowania Polaków w pomoc Ukraińcom. Postanowiłam oddać im również moje dary i talenty”. W 2024 roku trafiła do Żytomierza.

3 tygodni temu
![Czy Kościół powinien zmienić nauczanie dotyczące antykoncepcji? [KOMENTARZ]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2020/12/thoughtful-man-woman-colleagues-hold-chins-being-concentrated-solving-problem-look-directly.jpg)














