Sezon pasterski na Podhalu uroczyście zainaugurowany, owce poświęcone
3 lat temu
Zdjęcie: Opoka
Sezon pasterski uroczyście zainaugurowali w niedzielę w sanktuarium maryjnym w Ludźmierzu na Podhalu bacowie, juhasi i hodowcy owiec. Choć uroczystość tradycyjnie odbyła się w dniu św. Wojciecha, to z uwagi na przedłużającą się zimę owce na hale wyjdą dopiero w maju.
Powiązane
Dzień Ojca 2026: co warto dziś wiedzieć o ojcostwie
1 godzina temu
Jak przetrwać falę gorąca. Rady znanego benedyktyna
1 godzina temu
Msza św. w sobotę wieczorem zamiast niedzieli?
1 godzina temu
Polecane
Miliony dla Spółdzielni Mieszkaniowej „Domator”.
3 godzin temu





.webp)











