Sanktuarium to dopiero początek. Mamy plan na uzdrowisko – mówi Opoce wójt Milejczyc

1 tydzień temu
Zdjęcie: Opoka


Powstające sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa Dobrego Pasterza ma szansę stać się impulsem nie tylko dla rozwoju życia religijnego, ale także całej gminy Milejczyce. Wójt Sebastian Sawicki w rozmowie z Opoką przekonuje, iż coraz liczniej przybywający pielgrzymi i turyści mogą pomóc przywrócić miejscowości dawną funkcję uzdrowiskową.
Idź do oryginalnego materiału