Sanktuarium to dopiero początek. Mamy plan na uzdrowisko – mówi Opoce wójt Milejczyc
Zdjęcie: Opoka
Powstające sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa Dobrego Pasterza ma szansę stać się impulsem nie tylko dla rozwoju życia religijnego, ale także całej gminy Milejczyce. Wójt Sebastian Sawicki w rozmowie z Opoką przekonuje, iż coraz liczniej przybywający pielgrzymi i turyści mogą pomóc przywrócić miejscowości dawną funkcję uzdrowiskową.

2 tygodni temu
![Czy Kościół powinien zmienić nauczanie dotyczące antykoncepcji? [KOMENTARZ]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2020/12/thoughtful-man-woman-colleagues-hold-chins-being-concentrated-solving-problem-look-directly.jpg)














