Samotność jest coraz częściej występującym problemem społecznym. Niepokojące są dane, które ukazują, iż głównie młodzi Polacy, pomimo posiadania rodziny i przyjaciół doświadczają tego stanu. Jana Paweł II na samotność patrzył zarówno z pozytywnej jak i negatywnej strony. Już 6 czerwca spotkamy się i o tym porozmawiamy sięgając do źródeł. Więcej o spotkaniu TUTAJ
Zapraszamy do odsłuchania naszego podcastu:
















