Rosja wszczęła śledztwo w odpowiedzi na usunięcie pomnika wdzięczności Armii Czerwonej w Głubczycach
Zdjęcie: Opoka
„Kilka dni temu, po tym, jak usunęliśmy obiekt propagandowy w Głubczycach, Komitet Śledczy Federacji Rosyjskiej wszczął śledztwo w którym grozi nam do pięciu lat kolonii karnej, albo pięć milionów rubli kary” – powiedział w poniedziałkowej rozmowie z TV Republika prezes IPN dr Karol Nawrocki.

3 lat temu


![Patrzą przez okno i czekają. „Najbardziej boli, gdy nikt nie przychodzi” [REPORTAŻ]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/IMG_20260520_132149.jpg)













