Przeszedł 32 operacje, by zmienić wygląd i płeć. Teraz apeluje: Ratujcie dzieci!

stacja7.pl 2 godzin temu

“Gender madness” to poruszająca historia życia Oliego Londona, brytyjskiego wokalisty i influencera, który pod wpływem różnych ideologii rozpoczął proces zmiany płci. Dokumentując swoje zmagania z tożsamością płciową, London bada pierwotne przyczyny problemów związanych z ideologią trans i krytycznie analizuje rolę mediów społecznościowych, które wmawiają młodym ludziom, iż to, kim są, nie jest wystarczające.

Ta książka to przestroga przed pochopnymi decyzjami dotyczącymi tranzycji, zwłaszcza w kontekście dzieci i młodzieży. London przygląda się przepisom, badaniom oraz wartemu wiele miliardów dolarów przemysłowi „opieki potwierdzającej płeć”, ujawniając szereg manipulacji, którym jesteśmy dziś poddawani.

Oli London na własnej skórze doświadczył krzywdy ze strony systemu wmawiającego młodzieży, iż powinna zmieniać płeć. Teraz ostrzega przed tym innych. Robi to z Wielkiej Brytanii, która w 2024 roku całkowicie zakazała zmiany płci u osób niepełnoletnich. Czy Polska pójdzie śladem Zachodu? Oli London daje nam szansę, byśmy wyciągnęli wnioski z błędów, które jego ojczyzna właśnie próbuje naprawić – podkreśla Łukasz Sakowski, dziennikarz, biolog, autor bloga „To Tylko Teoria”.

Nie da się czytać książki Oliego Londona bez głębokiego współczucia dla tego, co on sam i wielu innych wycierpiało z powodu szaleństwa generowanej społecznie potrzeby zmiany płci. Książka chwilami rozdziera serce, niemniej to konieczna lektura dla wszystkich, kto bez ideologicznego znieczulenia gotowy jest przyjrzeć się jednemu z najboleśniejszych problemów, które spadają na najsłabszych, czyli dzieci, zagubione i niejednokrotnie zdradzone przez dorosłych – zauważa ks. Robert Skrzypczak.

Poniżej przytaczamy fragment książki “Gender Madness”:

“Opowiem Wam o moim kryzysie…”

Pierwsza część tej książki opisuje historię moich zmagań z określeniem własnej tożsamości oraz ujawnia czynniki, które skłoniły mnie do tak drastycznej zmiany samego siebie. W części drugiej przedstawię założenia ideologii gender oraz szkody wywołane próbami określania własnej tożsamości, powołując się na wyniki badań i dociekań naukowych w tym temacie, obowiązujące przepisy prawa oraz nowe inicjatywy ustawodawcze mające na celu ubezprawnienie poddawania dzieci operacjom zmiany płci. Opowiem wam o moim kryzysie tożsamości i pokażę, jak sobie z nim ostatecznie poradziłem, dzięki czemu dziś mogę ostrzegać przed nieodwracalnym niszczeniem zdrowego rozsądku oraz krzywdą, jaką wyrządza się milionom młodych ludzi w imię prawa do własnej tożsamości.

Wiem z własnego doświadczenia, jak to jest czuć się więźniem we własnym ciele, pragnąć zmienić tożsamość tak bardzo, by nikt nie był w stanie mnie rozpoznać, zmagać się przez dziesięciolecia z problemami psychicznymi oraz nazbyt łatwo ulegać współczesnym trendom społecznym. Stoczyłem wiele bitew z samym sobą, pragnąc wyglądać jak ktoś zupełnie inny: poddając się trzydziestu dwóm operacjom mającym całkowicie odmienić mój wygląd; wielokrotnie narażając życie podczas niebezpiecznych operacji, takich jak rozcięcie klatki piersiowej; chcąc przyjąć wygląd i styl życia odpowiedni dla kultury, którą podziwiałem – Korei – i ostatecznie stając się transpłciową kobietą. Moja walka była długa i bolesna.

“Doszedłem do wniosku, iż powinienem był przede wszystkim zająć się moimi problemami psychicznymi”

Zanim odnalazłem wiarę, wywróciłem swoje życie do góry nogami i poddałem się procesowi detranzycji, byłem przekonany, iż można na nowo stworzyć siebie samego i odmienić się nie do poznania w pogoni za spełnieniem i nieprzemijającym szczęściem. Wówczas tego nie dostrzegałem. Niecały rok po publicznym ogłoszeniu przeze mnie zmiany płci zdałem sobie sprawę, iż popełniłem katastrofalną pomyłkę i iż moje próby dojścia do ładu z własną tożsamością płciową, niskim poczuciem wartości oraz traumami były kompletnie chybione. Doszedłem do wniosku, iż powinienem był przede wszystkim zająć się moimi problemami psychicznymi. Byłem poraniony, zagubiony, zmieszany i bezradny, a jednak tylko ja sam byłem zdolny to zmienić. Tylko ja byłem w stanie pozbierać rozrzucone kawałki i zapoczątkować proces powolnego składania ich w całość.

Obecnie lekarze swobodnie przepisują hormony choćby jedenastolatkom i naciskają na interwencje medyczne u coraz młodszych osób. jeżeli nie odezwiemy się teraz, ujawniając, jaka agenda kryje się za tymi procederami i co tak naprawdę dzieje się na naszych oczach, skażemy miliony młodych ludzi na udrękę trwającą do końca ich życia. Będą się zmagać z bliznami po operacjach, długotrwałymi skutkami zażywania hormonów i blokerów dojrzewania i walczyć o to, by znów poczuć się sobą.

Wiemy, iż osoby transpłciowe żyły także w innych epokach historii oraz iż są wśród nas ludzie, którzy faktycznie całe życie czują się uwięzieni w niewłaściwym ciele i muszą pokonać trudną drogę, by w swojej sytuacji odnaleźć szczęście. Tym, co budzi dziś największy niepokój, jest zadziwiający „trend” ideologii gender, napędzany przez aplikacje mediów społecznościowych takie jak TikTok, który powoduje znaczące i nieodwracalne szkody w psychice i samopoczuciu pokolenia Z.

Zmiany, które obserwujemy na przestrzeni ostatniej dekady, są zatrważające. W ciągu ostatnich piętnastu lat w Stanach Zjednoczonych otwarto ponad sześćdziesiąt szpitali pediatrycznych zajmujących się zmianą płci, poddających rekordowe liczby młodych, wrażliwych nastolatków terapiom hormonalnym, procesom blokowania dojrzewania płciowego oraz operacjom zmiany płci. Jeszcze dziesięć lat temu bardzo mało osób decydowało się na taki krok, poprzedzony wówczas wieloma badaniami mającymi ustalić, czy pacjent jest przy zdrowych zmysłach i czy rzeczywiście uważa zmianę płci za jedyne możliwe rozwiązanie…

Oli London (ur. 14 stycznia 1990) Brytyjski influencer, osobowość medialna i wokalista, który zdobył międzynarodową rozpoznawalność dzięki swojemu zainteresowaniu kulturą koreańską i K-popem. Jego życie prywatne oraz liczne operacje plastyczne, mające na celu upodobnienie się do koreańskiego idola Jimin z zespołu BTS, wywołały szerokie kontrowersje. Oli London stał się znany dzięki swojej publicznej tranzycji płciowej, podczas której przyjął żeńską tożsamość, by następnie przejść proces detranzycji i powrócić do męskiej tożsamości. London jest aktywnym działaczem na rzecz praw dzieci i kobiet, krytykującym przemysł „opieki potwierdzającej płeć” oraz wpływ mediów społecznościowych na młodych ludzi. Regularnie pojawia się w mediach takich jak Fox News, Newsmax, Talk TV, gdzie dzieli się swoją historią i opiniami na temat kwestii związanych z tożsamością płciową, kulturą woke oraz ochroną młodzieży przed pochopnymi decyzjami dotyczącymi tranzycji.

Gender Madness
Historia dramatycznych zmagań jednego człowieka z ideologią woke i jego walki w obronie dzieci

Oli London

Książka przedstawia zmagania brytyjskiego wokalisty i influencera z własną tożsamością płciową. Porusza on tematy ideologii trans, krytycznie analizuje kulturę woke oraz rolę mediów społecznościowych, które wmawiają młodym ludziom, iż to, kim są, nie jest wystarczające.
KUP KSIĄŻKĘ>>>

Źródło

atom
Idź do oryginalnego materiału