19 czerwca wspólnota w Woźniakowie świętowała Mszę świętą prymicyjną, którą odprawili nowo wyświęceni kapłani: ks. Jakub Nowacki SDB oraz ks. Maciej Cendrowski SDB.
Liturgię Słowa przygotowali animatorzy Oratorium bł. Michała Rua, dbając o każdy szczegół liturgii. Głębokie i poruszające słowo skierował do Neoprezbiterów oraz wszystkich zgromadzonych ks. Akacjusz Cybulski SDB.
Ważną chwilą było indywidualne błogosławieństwo prymicyjne na zakończenie Mszy świętej. Księża Jakub i Maciej udzielili go każdemu uczestnikowi poprzez nałożenie rąk.
Po Mszy Świętej uczestnicy przenieśli się do oratorium na wspólne świętowanie!
Księżom Jakubowi i Maciejowi życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Maryi Wspomożycielki i niesłabnącej euforii w pracy z młodzieżą!






![Historia Jezusa opowiedziana na „ekranie” nieba przy pomocy 10 tys. dronów [WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/image-19.png)








![11. Forum Pelletu. Rynek przed kolejnym sezonem grzewczym – skala wyzwań rośnie [RELACJA+FOTO]](https://magazynbiomasa.pl/wp-content/uploads/2026/06/11.-Forum-Pelletu-Gdansk-relacja.jpg)
