Protest przeciwko aborcji. Kilkaset osób modliło się przed gdańskim szpitalem
Zdjęcie: Opoka
W niedzielę 21 grudnia kilkaset osób zgromadziło się przed Szpitalem św. Wojciecha w Gdańsku-Zaspie, by wspólnie modlić się w intencji ochrony życia nienarodzonych dzieci oraz wyrazić swój sprzeciw wobec praktyk aborcyjnych prowadzonych w tej placówce. Uczestnicy podkreślali, iż ich obecność ma charakter pokojowy i modlitewny, a zarazem jest apelem o refleksję nad granicami współczesnej medycyny.

6 miesięcy temu
.webp)





![Piłkarze z Ekwadoru uklękli na boisku, by dziękować Bogu za zwycięstwo z Niemcami [+WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13064712.jpg)








