Projekt zakazu korzystania z telefonów komórkowych w szkołach podstawowych od 1 września przyjęty
Zdjęcie: Opoka
Od 1 września 2026 r. w szkołach podstawowych, zarówno publicznych jak i niepublicznych, ma być wprowadzony zakaz korzystania przez uczniów z telefonów komórkowych. We wtorek rząd przyjął projekt nowelizacji ustawy Prawo oświatowe, który ma wprowadzić ten zakaz. Projekt trafi teraz do Sejmu.

3 tygodni temu
![Czy Kościół powinien zmienić nauczanie dotyczące antykoncepcji? [KOMENTARZ]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2020/12/thoughtful-man-woman-colleagues-hold-chins-being-concentrated-solving-problem-look-directly.jpg)














