Projekt zakazu korzystania z telefonów komórkowych w szkołach podstawowych od 1 września przyjęty

3 tygodni temu
Zdjęcie: Opoka


Od 1 września 2026 r. w szkołach podstawowych, zarówno publicznych jak i niepublicznych, ma być wprowadzony zakaz korzystania przez uczniów z telefonów komórkowych. We wtorek rząd przyjął projekt nowelizacji ustawy Prawo oświatowe, który ma wprowadzić ten zakaz. Projekt trafi teraz do Sejmu.
Idź do oryginalnego materiału