W środę, 10 czerwca o w kościele św. Małgorzaty na Śródce odprawiona została Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Romualda Kujawskiego. Po liturgii wierni przeszli w procesji eucharystycznej przez Most Biskupa Jordana prosto do Katedry. W połowie drogi, na samym środku mostu, odbyło się nabożeństwo czerwcowe oraz akt oddania Najświętszemu Sercu Jezusowemu, po czym Biskup pobłogosławił Najświętszym Sakramentem na cztery strony świata.
Więcej zdjęć: Zobacz galerię!
Fot. Karol Jeliński / Jan Jeliński






![Szukasz Kościoła idealnego? Rozczarujesz się [FELIETON]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2025/09/dnk-photo-PdXqqLO6jtw-unsplash-e1758086660125.jpg)








