„Próbowałbym jeszcze raz gazem”. O komorach gazowych mówili więźniowie, a niekiedy sprawcy
11 miesięcy temu
Zdjęcie: Opoka
Komory gazowe istniały i służyły do zabijania ludzi. Są relacje, które o tym świadczą. Wśród ofiar byli Polacy.
Powiązane
Jasna Góra: 45. Ogólnopolska pielgrzymka Rzemiosła
1 godzina temu
Watykan wytyka hipokryzję Unii Europejskiej
2 godzin temu
Polecane
Wzlot i upadek bitcoina
2 godzin temu
Żywe dziedzictwo
6 godzin temu

















