Prezydent uczcił pamięć rtm. Pileckiego oraz sportowca, który nie podpisał volkslisty
10 miesięcy temu
Zdjęcie: Opoka
Upomniałem się także o św. ojca Maksymiliana Kolbego – mówił prezydent Karol Nawrocki po wizycie w Muzeum Historii II Wojny Światowej w Gdańsku. Będąc w rodzinnym mieście, Nawrocki odwiedził placówkę, którą kierował jako dyrektor.
Powiązane
Zwycięstwo zawsze przychodzi przez krzyż
1 godzina temu
Potomkowie biblijnego Noego. Żyją, ale nikt ich nie rozumie
1 godzina temu
Nadużywanie telefonów przez rodziców szkodzi nastolatkom
2 godzin temu
W Watykanie powstała komisja ds. sztucznej inteligencji
2 godzin temu
Kim jest wypełnione moje serce?
2 godzin temu
Legat papieski: niech Litwa trwa przy źródle wiary
3 godzin temu
Polecane
Żywe dziedzictwo
2 godzin temu















![Pojechali turystycznie i ekologicznie. Za nami 12. Dolnośląski Rajd o Kropelce [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/12-Dolnoslaski-Rajd-o-Kropelce-2026.06.27a-1.jpg)