Prezydent Francji: istnieje ryzyko, iż Iran będzie wzbogacał uran potajemnie
Zdjęcie: Opoka
Prezydent Francji Emmanuel Macron powiedział we wtorek podczas wizyty w Norwegii, iż obawia się ryzyka, iż Iran będzie potajemnie wzbogacał uran po tym, jak jego instalacje nuklearne zostały zaatakowane przez Izrael i Stany Zjednoczone. Macron nazwał to „jednym z głównych zagrożeń dla regionu".

1 rok temu


![Uśmiech Boga [FELIETON]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/GPT.jpg)









