Prezydent dziękuje, kard. Müller mówi po polsku. Radio Maryja świątuje 34. rocznicę powstania
Zdjęcie: Opoka
Radio Maryja stało się dla rodaków w kraju i na całym świecie wiarygodnym głosicielem prawdy, jedności i wierności – napisał prezydent Karol Nawrocki w liście z okazji 34. rocznicy powstania rozgłośni. W uroczystościach w Toruniu wziął udział kard. Gerhard Müller, były prefekt Kongregacji Nauki Wiary.

6 miesięcy temu

![Rekord ciepła pobity w Danii [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13067006.jpg)


![Mamy nowego biskupa. Ks. Przemysław Szulc przyjął święcenia biskupie w Pelplinie [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-26627055.jpg)



.webp)







