Premier: zwolnienie z opłat kierowców na pierwszych odcinkach autostrad to będzie koszt około 200 mln zł dla budżetu
Zdjęcie: Opoka
Zwolnienie z opłat kierowców na pierwszych odcinkach autostrad to będzie koszt około 200 mln złotych dla budżetu państwa – podkreślił w sobotę w Skalbmierzu (woj. świętokrzyskie), premier Mateusz Morawiecki. Dodał, iż kolejne odcinki to następne kilkaset milionów złotych.

3 lat temu
![[PILNE] Zmiany w diecezji rzeszowskiej. Leon XIV mianował koadiutora](https://static.deon.pl/storage/image/core_files/2026/6/24/66e7ce22e6f195180102a06a25ad11a1/webp/deon/feed/372398_xpqS_bp_Chudzio_98.jpg.webp)





![Leon XIV Eucharystia sakramentem jedności i zadatkiem królestwa Bożego [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13060272.jpg)




![22. biogazownia PGB już działa. Może zasilić 4 tys. domów [WIDEO]](https://magazynbiomasa.pl/wp-content/uploads/2026/06/przeciecie-wstegi-biogazownia-dlugoszyn-1.jpg)




