„Prawdziwy pokój jest darem Boga”. Na Placu św. Piotra zainaugurowano szopkę i choinkę
Zdjęcie: Opoka
Na Placu Świętego Piotra odbyła się tradycyjna ceremonia odsłonięcia szopki bożonarodzeniowej oraz zainaugurowania iluminacji na choince. Wydarzenie zgromadziło licznych wiernych, pielgrzymów i turystów, a także delegacje diecezji i gmin, które ofiarowały tegoroczne świąteczne dekoracje.

6 miesięcy temu

![Mamy nowego biskupa. Ks. Przemysław Szulc przyjął święcenia biskupie w Pelplinie [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-26627055.jpg)



.webp)









