Poświęcenie Krzyża Misyjnego

jezuici.opole.pl 2 dni temu
Poświęcenie Krzyża Misyjnego to zwieńczenie Misji Świętych. Rozpoczynamy o 17.00 w kościele, a potem przeniesiemy się na plac kościelny pod nowo postawiony krzyż misyjny, na ktorym już zawisła pasyjka naszego Pana, ta, która od Wielkiego Piątku towarzyszyła nam przy ołtarzu przez całe 10 tygodni.
Idź do oryginalnego materiału