Porzucony przez matkę biały łoś nie wróci na wolność. Rozwija się prawidłowo
Zdjęcie: Opoka
Porzucony przez matkę biały łoś, który przed dwoma tygodniami trafił do Leśnego Pogotowia w Mikołowie rozwija się prawidłowo. Dużo biega, kilka razy dziennie wypija ponad pół litra zatłuszczonego koziego mleka, zaczyna też zjadać pędy roślin. Niestety, nie ma szans, by zwierzę mogło w przyszłości wrócić na wolność.

3 lat temu
![[PILNE] Zmiany w diecezji rzeszowskiej. Leon XIV mianował koadiutora](https://static.deon.pl/storage/image/core_files/2026/6/24/66e7ce22e6f195180102a06a25ad11a1/webp/deon/feed/372398_xpqS_bp_Chudzio_98.jpg.webp)





![Leon XIV Eucharystia sakramentem jedności i zadatkiem królestwa Bożego [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13060272.jpg)




![22. biogazownia PGB już działa. Może zasilić 4 tys. domów [WIDEO]](https://magazynbiomasa.pl/wp-content/uploads/2026/06/przeciecie-wstegi-biogazownia-dlugoszyn-1.jpg)




