Ponad połowa uczniów wypisze się z edukacji zdrowotnej. Nowacka nie ma do tego „cienia wątpliwości”
9 miesięcy temu
Zdjęcie: Opoka
Minister edukacji narodowej Barbara Nowacka oznajmiła, iż choć resort na ten moment nie ma danych na temat rezygnacji uczniów z edukacji zdrowotnej, „nie ma cienia wątpliwości”, iż z nowego przedmiotu zrezygnuje ich ponad połowa.
Powiązane
Słowo do Słowa, 28 czerwca 2026
8 godzin temu
Polecane
Najpopularniejsze kryptowaluty wśród inwestorów
10 godzin temu
Lekarze podejrzewali raka mózgu. Znaleźli coś innego
13 godzin temu



![Bilans ofiar śmiertelnych trzęsień ziemi w Wenezueli wzrósł do 1430 [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13068181.jpg)




.webp)







