Ponad 180 migrantów przedostało się podkopem pod granicą polsko-białoruską – ponad 130 zatrzymano
Zdjęcie: Opoka
Ponad 180 cudzoziemców przedostało się w czwartek kilkudziesięciometrowym wykopanym tunelem pod granicą polsko-białoruską – ustaliła PAP w Straży Granicznej. Liczbę osób ustalono dzięki systemom elektronicznym, a niedługo później zatrzymano ponad 130 osób. realizowane są poszukiwania pozostałych migrantów.

6 miesięcy temu

![Mamy nowego biskupa. Ks. Przemysław Szulc przyjął święcenia biskupie w Pelplinie [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-26627055.jpg)



.webp)









