Pomorskie: uruchomiono przejście graniczne Nowy Świat na Mierzei Wiślanej
3 lat temu
Zdjęcie: Opoka
W poniedziałek uruchomiono przejście graniczne Nowy Świat na Mierzei Wiślanej. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Straży Granicznej, służb celno-skarbowych, wojewoda pomorski Dariusz Drelich i lokalne władze samorządowe.
Powiązane
Serwis Radia Watykańskiego, 23 czerwca 2026
2 godzin temu
Polecane
XRP czy Chainlink: który altcoin ma większy potencjał?
2 godzin temu
Polityka klimatyczna UE to samobójstwo gospodarcze
2 godzin temu
















