Polska turystka zginęła w Parku Narodowym Słowacki Raj
3 tygodni temu
Zdjęcie: Opoka
Polska turystka zginęła podczas wycieczki w Parku Narodowym Słowacki Raj na Słowacji. Kobieta odłączyła się od grupy bojąc się trudności związanych z pokonywaniem szlaku m.in. z drabinkami i łańcuchami. O wypadku poinformowali ratownicy z Horskiej Zachrannej Służby (HZS).
Powiązane
Polecane
Chodzi o pieniądze, nie o ekologię
54 minut temu












![Katastrofa ekologiczna w Międzyrzecu Podlaskim? Z rzeki Krzna wyłowiono pół tony śniętych ryb [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/xga-4x3-katastrofa-ekologiczna-w-miedzyrzecu-podlaskim-z-rzeki-krzna-wylowiono-pol-tony-snietych-ryb-zdjec-1782383054.jpg)

