Polska szkoła potrzebuje chrześcijańskiego świadectwa. 1 i 2 lipca nauczyciele pielgrzymują na Jasną Górę
Zdjęcie: Opoka
Na początku lipca nauczyciele i wychowawcy pielgrzymują razem na Jasną Górę, aby Królowej Polski, najlepszej Nauczycielce powierzać siebie samych, a także uczniów i wychowanków. Jest to szczególnie ważne w czasie, gdy MEN usiłuje wszelkimi sposobami odrzeć polską szkołę z chrześcijańskich wartości.

1 tydzień temu


![Patrzą przez okno i czekają. „Najbardziej boli, gdy nikt nie przychodzi” [REPORTAŻ]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/IMG_20260520_132149.jpg)














