Polska szkoła potrzebuje chrześcijańskiego świadectwa. 1 i 2 lipca nauczyciele pielgrzymują na Jasną Górę

1 tydzień temu
Zdjęcie: Opoka


Na początku lipca nauczyciele i wychowawcy pielgrzymują razem na Jasną Górę, aby Królowej Polski, najlepszej Nauczycielce powierzać siebie samych, a także uczniów i wychowanków. Jest to szczególnie ważne w czasie, gdy MEN usiłuje wszelkimi sposobami odrzeć polską szkołę z chrześcijańskich wartości.
Idź do oryginalnego materiału