Polska Marynarka Wojenna będzie miała nowy okręt ratowniczy. W Gdyni położono stępkę pod nową jednostkę
4 miesięcy temu
Zdjęcie: Opoka
W środę w Gdyni położono stępkę pod nowy okręt ratowniczy „Ratownik” budowany dla polskiej Marynarki Wojennej. Jednostka w przyszłości wejdzie w skład Dywizjonu Okrętów Wsparcia 3. Flotylli Okrętów.
Powiązane
Słowo do Słowa, 27 czerwca 2026
8 godzin temu




![Reakcja zakonnic kibicujących Brazylii stała się wiralem [WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2025/08/pexels-enginakyurt-15483709.jpg)




(2).webp)




