Polscy siatkarze wygrali z Bułgarią 3:2 w swoim trzecim meczu Ligi Narodów
3 lat temu
Zdjęcie: Opoka
Polscy siatkarze wygrali w Nagoi z Bułgarią 3:2 (25:27, 25:19, 22:25, 25:22, 15:11) w swoim trzecim meczu Ligi Narodów. Wcześniej podopieczni trenera Nikoli Grbica pokonali Francję 3:1 oraz Iran 3:2.
Powiązane
Patron dnia – błogosławiona Dorota z Mątowów
2 godzin temu
Anielska moc
8 godzin temu
Słowo do Słowa, 25 czerwca 2026
10 godzin temu
Włochy: cztery osoby zmarły w wyniku ekstremalnych upałów
11 godzin temu
Czy papież odwiedzi Amerykę Łacińską w listopadzie?
12 godzin temu
Biskupi z Hongkongu i Makau o odnowie Kościoła
12 godzin temu













