Po zimowym śnie tatrzańskie świstaki opuszczają swoje nory
3 lat temu
Zdjęcie: Opoka
W Tatrach robi się coraz cieplej i dynamicznie ubywa śniegu. Swoją aktywność rozpoczynają świstaki, które ponad pół rok spędziły hibernując w swoich norach na wysokości ok 1800 m n.p.m.
Powiązane
Słowo do Słowa, 24 czerwca 2026
6 godzin temu
Polecane
Bitcoin uzależniony od spółek AI? Zaskakująca analiza
5 godzin temu
XRP czy Chainlink: który altcoin ma większy potencjał?
10 godzin temu



![Patrzą przez okno i czekają. „Najbardziej boli, gdy nikt nie przychodzi” [REPORTAŻ]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/IMG_20260520_132149.jpg)














