Po wygranej w USA, polskie siatkarki z brązowym medalem Ligi Narodów
2 lat temu
Zdjęcie: Opoka
Polskie siatkarki zdobyły w amerykańskim Arlington brązowy medal Ligi Narodów. W meczu o trzecie miejsce pokonały Stany Zjednoczone 3:2 (25:15. 16:25. 25:19, 18:25, 17:15).
Powiązane
Anielska moc
3 godzin temu
Słowo do Słowa, 25 czerwca 2026
6 godzin temu
Czy papież odwiedzi Amerykę Łacińską w listopadzie?
7 godzin temu
Biskupi z Hongkongu i Makau o odnowie Kościoła
8 godzin temu











