„Po pierwsze Polska”. Prezydent Karol Nawrocki o priorytetach na 2026 rok
Zdjęcie: Opoka
„Rozwój, bezpieczeństwo i lepsze życie obywateli” to według prezydenta Karola Nawrockiego kierunek dla Polski na najbliższy rok. Prezydent mówił o tym w orędziu noworocznym. Przypomniał także o zaproszeniu Polski na przyszłoroczny szczyt G20, wskazując, iż na obecności w tej grupie powinniśmy koncentrować się w najbliższych latach i dekadach.

5 miesięcy temu
.webp)





![Piłkarze z Ekwadoru uklękli na boisku, by dziękować Bogu za zwycięstwo z Niemcami [+WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13064712.jpg)








