„Po meczu wszyscy jesteśmy braćmi”. Piłkarze Niemiec i Curaçao wspólnie się modlili

1 tydzień temu
Zdjęcie: Opoka


W niedzielę reprezentacja Niemiec świętowała zwycięstwo 7:1 nad Curaçao, ale wieczór zakończył się wspólną modlitwą piłkarzy obu drużyn. Na środku stadionu NRG w Houston kilku zawodników zebrało się po meczu, aby wspólnie się pomodlić. Niemieccy piłkarze, Felix Nmecha i Jonathan Tah, utworzyli krąg z pięcioma piłkarzami Curaçao, objęli się i skłonili głowy.
Idź do oryginalnego materiału