13.06.2026r. Promyki, Marianki i nasz ulubiony proboszcz 🙂 wybrali się w sobotnie popołudnie na pizzę do pobliskiej restauracji. Dziewczynki, które cały rok pięknie służyły na mszach niedzielnych, zasłużyły na takie wyjście. Później udaliśmy się „zwiedzać” nasz piękny kościół. Mogliśmy usłyszeć jak grają organy, zaśpiewać z chóru, wejść na ambonę i zobaczyć co jest schowane za...