W piątek, 26 czerwca katedrę poznańską odwiedzili piłkarze oraz sztab szkoleniowy Lecha Poznań. Goście zapoznali się z historią Katedry, po której oprowadzili ich ks. Waldemar Hanas oraz duszpasterz sportowców ks. Marcin Mańczak.
Następnie w Domu Arcybiskupów Poznańskich odbyło się spotkanie drużyny z abp. Zbigniewem Zielińskim. Metropolita poznański podarował piłkarzom i działaczom proporce z herbem patronów Poznania i katedry – Świętych Apostołów Piotra i Pawła oraz z herbem Archidiecezji Poznańskiej. W imieniu zespołu Mateusz Skrzypczak przekazał arcybiskupowi koszulkę Lecha Poznań z nazwiskiem abpa Zbigniewa Zielińskiego oraz piłkę z podpisami zawodników.
Więcej zdjęć: Zobacz galerię!
Fot. Jan Jeliński
















