W Niedzielę 7 września po zakończonej Sumie w ogrodzie przy naszym kościele odbył się piknik pod nazwą ,,Kolory lata”. Wraz z FUNDACJĄ CAIETANUS przygotowaliśmy wiele atrakcji: loteria fantowa z nagrodami, animacje i zabawy z Klaunolandią. Dużym zainteresowaniem dzieci, cieszyły się „Alpaki i Przyjaciele” oraz „Królicza Buda”. Były przygotowane również bańki mydlane, dmuchaniec, grill i żurek proboszcza oraz domowe ciasta. Ważnym punktem tego wydarzenia było wspólne śpiewanie piosenek biesiadnych z Panią Izabelą Orłowską z włocławskiego Centrum Kultury Browar B. Piknik „Kolory lata” był naszym wspólnym pożegnaniem wakacji i lata 2025. Dofinansowany został m. in. ze środków pozyskanych z Parafialnego Balu Charytatywnego.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM TEGO WIELOPOKOLENIOWEGO SPOTKANIA ZA WSPÓLNIE SPĘDZONY CZAS.
default
default
default
default




![Bilans ofiar śmiertelnych trzęsień ziemi w Wenezueli wzrósł do 1430 [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13068181.jpg)



![Pojechali turystycznie i ekologicznie. Za nami 12. Dolnośląski Rajd o Kropelce [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/12-Dolnoslaski-Rajd-o-Kropelce-2026.06.27a-1.jpg)







