Pod hasłem „Świadkowie nadziei” dotarła do tronu naszej Matki na Jasnej Górze w przeddzień uroczystości jej Wniebowzięcia 47. Lubelska Piesza Pielgrzymka. Jak każdego roku, także i w czasie tegorocznej pielgrzymki alumni naszego seminarium zaangażowali się w jej sprawne przeprowadzenie.Oprócz towarzyszenia na pielgrzymim szlaku i dawania świadectwa swojej przyjaźni z Chrystusem warto zaznaczyć, iż Marcin, Paweł i Karol byli głównymi kwatermistrzami, odpowiedzialnymi za zapewnienie pątnikom miejsc noclegowych. Natomiast Franciszek i Karol z drugiego roku byli współodpowiedzialni za służbę liturgiczną. Dziękujemy serdecznie naszym alumnom za ich posługę i trud włożony w pomoc w organizacji pielgrzymki. Niech Jasnogórska Matka wyprasza całej naszej seminaryjnej wspólnocie obfite łaski u Boga, zwłaszcza dar nowych powołań kapłańskich.
























![Bilans ofiar śmiertelnych trzęsień ziemi w Wenezueli wzrósł do 1430 [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13068181.jpg)




![Pojechali turystycznie i ekologicznie. Za nami 12. Dolnośląski Rajd o Kropelce [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/12-Dolnoslaski-Rajd-o-Kropelce-2026.06.27a-1.jpg)



