Codziennie pokonywaliśmy kolejne kilometry, rozpoczynając dzień modlitwą i Eucharystią, a w drodze towarzyszyły nam śpiew, różaniec i konferencje duchowe. Był to czas umacniania naszej wiary, pogłębiania relacji z Bogiem i budowania wspólnoty parafialnej.
Mimo trudów drogi, każdy pielgrzym niósł w sercu swoje intencje, które łączyły się we wspólną modlitwę. Trzeciego dnia dotarliśmy na Jasną Górę, gdzie razem uczestniczyliśmy w uroczystej Mszy Świętej, powierzając Matce Bożej nasze życie osobiste, rodziny i całą parafię.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za świadectwo wiary, otwarte serca i wzajemną pomoc na trasie. Dziękujemy także osobom, które wspierały nas swoją modlitwą.
Niech ten czas pozostanie w naszej pamięci jako doświadczenie żywej wiary i jedności we wspólnocie Kościoła.
Do zobaczenia na kolejnej pielgrzymce!

















![Bilans ofiar śmiertelnych trzęsień ziemi w Wenezueli wzrósł do 1430 [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13068181.jpg)




![Pojechali turystycznie i ekologicznie. Za nami 12. Dolnośląski Rajd o Kropelce [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/12-Dolnoslaski-Rajd-o-Kropelce-2026.06.27a-1.jpg)



