Pielęgniarki i położne protestowały w stolicy przeciw dysproporcji w zarobkach i degradacji ich zawodów
Zdjęcie: Opoka
Pielęgniarki i położne z całej Polski manifestowały we wtorek w Warszawie przeciw degradacji, dyskryminacji zawodowej oraz dysproporcji w zarobkach. W Sejmie złożyły obywatelski projekt ustawy, która ma wzmocnić ich pozycję w systemie ochrony zdrowia.

3 lat temu





![[PILNE] Zmiany w diecezji rzeszowskiej. Leon XIV mianował koadiutora](https://static.deon.pl/storage/image/core_files/2026/6/24/66e7ce22e6f195180102a06a25ad11a1/webp/deon/feed/372398_xpqS_bp_Chudzio_98.jpg.webp)








![22. biogazownia PGB już działa. Może zasilić 4 tys. domów [WIDEO]](https://magazynbiomasa.pl/wp-content/uploads/2026/06/przeciecie-wstegi-biogazownia-dlugoszyn-1.jpg)
