„Piękno tej ziemi”. Lokalne społeczności będą podejmować refleksje nad nauczaniem Jana Pawła II
Zdjęcie: Św. Jan Paweł II podczas górskiej wycieczki / Opoka
Jan Paweł II kochał przyrodę, zachwycał się jej pięknem, widział w niej dzieło Boga i zachęcał o troski o stworzony przez Niego świat. To jest motyw przewodni kampanii społecznej „Piękno tej ziemi”, która zainaugurowana została dziś w Warszawie. W ramach kampanii w 10 miejscowościach w Polsce lokalne społeczności podejmować będą refleksję nad papieskim nauczaniem.

2 miesięcy temu





![Nadzwyczajny konsystorz w Watykanie [Program]](https://s3.us-west-004.backblazeb2.com/wcn-media/2026/04/wfVYdJVv-shutterstock_2666910201-scaled-1-768x500-1.jpg)

.webp)









