PGE Mecenasem Muzeum Narodowego w Kielcach
3 lat temu
Zdjęcie: Opoka
PGE Polska Grupa Energetyczna objęła mecenatem Muzeum Narodowe w Kielcach, tym samym zostając Mecenasem Muzeum. Umowa współpracy została podpisana 12 maja 2023 roku w Dawnym Pałacu Biskupów Krakowskich.
Powiązane
Słowo do Słowa, 24 czerwca 2026
6 godzin temu
Polecane
Bitcoin uzależniony od spółek AI? Zaskakująca analiza
5 godzin temu
XRP czy Chainlink: który altcoin ma większy potencjał?
10 godzin temu



![Patrzą przez okno i czekają. „Najbardziej boli, gdy nikt nie przychodzi” [REPORTAŻ]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/IMG_20260520_132149.jpg)














