Pątnicy z Wadowic dotarli na Jasną Górę: nie wstydzimy się św. Jana Pawła II
2 lat temu
Zdjęcie: Opoka
Na Jasną Górę dotarła 37. Wadowicka Pielgrzymka Piesza. „W tym roku przede wszystkim dajemy świadectwo o świętości Jana Pawła II, zgłębiamy jego nauczanie” – podkreślali jej uczestnicy.
Powiązane
Anielska moc
4 godzin temu
Słowo do Słowa, 25 czerwca 2026
7 godzin temu
Czy papież odwiedzi Amerykę Łacińską w listopadzie?
9 godzin temu
Biskupi z Hongkongu i Makau o odnowie Kościoła
9 godzin temu











