Papież: nieśmy euforia zmartwychwstania tam, gdzie unosi się widmo śmierci
Zdjęcie: Opoka
Papież Leon XIV podczas Mszy w Wielkanoc powiedział, iż trzeba nieść euforia zmartwychwstania wszędzie tam, gdzie unosi się widmo śmierci. Widać je w przemocy, ranach świata i krzyku cierpienia – mówił w homilii. Na Mszy na Placu Świętego Piotra zgromadziły się tysiące osób.

2 miesięcy temu





![„Szklanka dobrej rozmowy”: Bóg przychodzi inaczej, niż się spodziewasz [+WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/slider-do-misyjne-pl.png)









