Papież Leon nałoży paliusze trzem Polakom. Takiej ceremonii nie było od 11 lat
1 rok temu
Zdjęcie: Opoka
Leon XIV pobłogosławi i nałoży nowym metropolitom z całego świata paliusze. Wśród nich będą biskupi z Warszawy, Wrocławia i Szczecina. Symbolika wełnianego pasa noszonego na ramionach nawiązuje do przypowieści o zaginionej owcy.
Powiązane
Uśmiech Boga [FELIETON]
1 godzina temu
Pocztówka z wakacji !
3 godzin temu
70 lat kapłaństwa ks. Tadeusza Furdyny SDB
3 godzin temu
Serwis Radia Watykańskiego, 28 czerwca 2026
4 godzin temu



![Uśmiech Boga [FELIETON]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/GPT.jpg)









