Papieska wystawa w Gdańsku ponownie zdewastowana
3 lat temu
Zdjęcie: Opoka
We wtorek po godzinie 22. grupa wandali ponownie zniszczyła wystawę „Solidarności” poświęconą św. Janowi Pawłowi II, która stoi przed gdańskim budynkiem „Solidarności” – poinformowali związkowcy.
Powiązane
Watykan: konsystorz z zachowaniem poufności
1 godzina temu
Prawie 20 tysięcy dzieci spędzi lato z Caritas
2 godzin temu


![Leon XIV Eucharystia sakramentem jedności i zadatkiem królestwa Bożego [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13060272.jpg)













